Výběr ročníku 2006 se sejde k soustředění v Třemošné!

Krajský výběr ročníku 2006 – U12

V úterý třiadvacátého ledna se mladé naděje sejdou k další společné akci v rámci VTM v Třemošné. Již dopoledne je čeká trénink na suchu, poté na ledě a na závěr i společný oběd.

TRENÉŘI MUŽSTVA: Bednář Vladimír, Pejchar Tomáš, Hanzlík Bořek

Nominace

Brankáři: Ebernstreit Adam (HC Třemošná), Mařík Matyáš, Sedláček Zdeněk (HC Plzeň 1929), Gerber David (HC Domažlice).

Obránci: Hnát Jakub, Prošek Hynek (HC Třemošná), Tolar Vojtěch, Štulc David, Holubec Tomáš, Babinec Štěpán (HC Plzeň 1929).

Útočníci: Beran Matyáš, Matějka Jiří, Ledl Lukáš, Reisnecker Max (HC Třemošná), Hofrajtr Aleš, Jiříček Adam, Grosskopf David, Čech Lukáš, Benák Adam, Kačena Jakub (HC Plzeň 1929), Krátký Radim (HC Rokycany), Pitr Tomáš (HC Tachov).

POZVÁNKA ZDE!