Zahrát si zápas NHL doma v České republice, to by byl úplný vrchol, říká Dominik Kubalík

Dalším plzeňským odchovancem, který se během letní přípravě připojil k tréninkům indiánů, je Dominik Kubalík. Střelec se po úžasném ročníku v celku Ambrì-Piotta, po němž po byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem švýcarské soutěže, a povedeném MS připravuje na premiérovou sezónu u týmu Chicago Blackhawks.

Chicago a Philadelphia se představí v Praze během utkání NHL 4. října. „Motivace je o to větší. Zahrát si zápas NHL je sen, ale zahrát si ho doma, to by byl úplný vrchol. Udělám maximum pro to, abych u toho byl, snad se to povede,“ hlásí Dominik Kubalík.

Kompletní rozhovor naleznete v přiloženém videu!