Změna času začátku venkovního zápasu se Spartou. V lednu s Třincem na O2TV Sport

V rychlém sledu nás v následujících dnech čeká řada zápasů, u dvou z nich dochází ke změnám. K úpravě došlo také u lednového zápasu HC Škoda Plzeň s Oceláři z Třince.

Utkání se Spartou, které na ledě soupeře odehrajeme v úterý 24. listopadu, mění čas úvodního vhazování. Původně byl start naplánován na 18:30, po změně ale zápas začne už v 17:00.

Drobná změna se týká i domácího utkání s Kometou Brno, které hrajeme v pátek 27. listopadu. Zápas měla původně vysílat televizní stanice O2TV sport, po změně v programu se ale nakonec náš zápas na tomto sportovním kanálu neobjeví. Utkání budete moci sledovat klasicky na Hokejka TV.

Třetí novinka se týká domácího zápasu HC Škoda Plzeň proti týmu Oceláři Třinec, ve kterém indiáni svého soupeře přivítají 4. ledna 2021 od 17:30 v LOGSPEED CZ Aréně. Utkání se odehraje před kamerami O2TV Sport.