Známe termíny zápasů s Lausanne!

Indiáni znají termíny a časy zápasů proti švýcarskému Lausanne. První duel osmifinále sehrajeme na našem ledě, odvetu pak o týden později ve zbrusu nové Vaudoise areně v Lausanne.

Hrací termíny a časy osmifinále Champions Hockey League jsou potvrzeny! První zápas s Lausanne sehrajeme doma v Plzni v úterý 12. listopadu od 18:00, odveta je pak v plánu o týden později v úterý 19. listopadu v 19:45.

Lausanne má jako vítěz skupiny, a tedy výše nasazený tým, výhodu domácího prostředí pro odvetu. Takto vypadá rozlosování prvních zápasů osmifinále.

Podívejte se, jak funguje systém dvojzápasů v play off Champions Hockey League.