Z9: PLZ - HBR 21:1

Deváťáci nadělovali již na první advent!

Mladí indiáni se téměř na den přesně po měsíci postavili v nadstavbě Havlíčkově Brodu, v prvním vzájemném střetnutí uspěli 7:2.

44

R. Šimánek (F. Šátava) - J. Matějka, D. Dvořák, Š. Brož, M. Fiala, F. Hanzlík - Š. Stejskal, Š. Sokol, J. Chasák, J. Bartuška, S. Šimánek, M. Tománek (C), V. Pitter, Š. Bělík, J. Fodor, E. Matoušek.

HC Rebel Havlíčkův Brod

E. Poustka (D. Štáfl) - Š. Svoboda, J. Mečiar, J. Rasocha, M. Duben, V. Jirák, M. Hanousek - O. Hnik, D. Tecl, D. Vaněček, P. Suchý, T. Franc, N. Partl, M. Makovec, Š. Dlouhý, M. Čapek (C), P. Šíma.

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „Nechtěli jsme dopustit scénář z posledního vzájemného utkání, kdy jsme se nemohli gólově prosadil a výsledek po dvou třetinách byl 2:1. Ale dnes to byla úplně jiná písnička. Soupeře jsme od prvních minut přehrávali a pohodlně si došli pro další body. Utkání má ale z naší strany jednu velkou kaňku a to je zranění našeho útočníka, který má bohužel zlomenou ruku.