Plzeň prohrála až se Spartou

Dnes se na plzeňském stadionu v 17 hodin odehrál další ze zápasů Tipsport Cupu, kdy Keramika hostila Pražskou Spartu. Před slušně naplněnou západní tribunou se na dosud reklamami nepoznamenaném ledě hrál pěkný zápas od první minuty. Na buly se na Plzeňské straně postavil junior Koreis, vyhrál ji a hned po čtrnácti vteřinách hry vyzkoušel pozornost brankáře Břízy. Nebezpečné šance se střídaly na obou stranách, Jirušovu střelu se pokusil tečovat Broš, hned nato skončil puk od Kratěny v Šimonovičově lapačce, na druhé straně zase provětral lapačku Josef Straka, Řezníček pěkně pálil z levé strany a skulinku mezi Břízovými betony zkoušel najít Vostřák. Nájezd dvojice Kratěna - Broš z šesté minuty, kdy se hrálo čtyři na čtyři, ještě gólem neskončil, ale v osmé minutě už se skóre měnilo. To hned po buly poslal skrz klubko hráčů švihem puk za Šimonovičova záda Šrek a Sparta vedla 0:1.