Vysoká výhra dorostu v Ústí

Ú s t í n/L. - Dorost: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Lasselsberger Plzeň 2:7.Utkání ovlivnily rychlé góly Západočechů v úvodu utkání. Domácí sice ještě stihli stáhnout náskok na rozdíl jediného gólu, ale to od nich bylo vše. Svůj koncert zakončila Plzeň vysokou výhrou 7:2.

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň

2:7
1:3, 1:1, 0:3

Branky a nahrávky: 15. Medřický (Andres), 24. Chytrý (Faigl, Tuček) - 3. Matějka (Straka), 6. Straka (Pacanda), 12. Strnad, 32. Matějka (Culek, Mrázek), 42. Herm (Culek), 44. Straka (Pacanda), 55. Růžička (Culek). Rozhodčí: Hribík, Fraňo - Vlasjuk, Ruchař. Vyloučení: 5:5, navíc Hošťálek (PLZ) 10 min. NESP. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 83. Střely na branku: 18:39. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:7.