Junioři nestačili na Slavii, prohráli 4:5

Plzeň - Junioři: HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 4:5. Extraliga juniorů nezná chvíli oddechu. Netradičně v úterý, 16. prosince, se plzeňský Lasselsberger představil na domácím ledě proti Slavii. I když modrobílí po dvou třetinách vedli 3:2, nezvládli třetí třetinu, ve které dostali tři góly a z vítězství se radovala Slavia, která si z Plzně odváží tři body a výhru 5:4.

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha

4:5
2:1,1:1,1:3

Branky a nahrávky: 3. Petruška (Doležal), 10. Pitule (Baxa, Roušal), 35. Jeřábek (Pitule, Culek), 50. Jonák (Růžička, Hošťálek) - 16. Haffenrichter, 26. Kachlík (Vrdlovec, Barák), 42. Vrdlovec (Kaclík, Česnek), 44. Vrdlovec (Haffenrichter), 55. Poletín (Doležal, Krejčí). Rozhodčí: Petružálek - Koskuba, Bertík. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 185. Střely na branku: 30:38. Průběh utkání: 2:0,2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.

Mazanec - Baxa, Culek, Doležal, Herm, Hošťálek, Hucl, Jeřábek, Jonák, Kovář, Lev, Petruška, Pitule, Polívka, Roušal, Ruprecht, Růžička, Sýkora, Zeman, Šimek, Špiler