Juniorka zaválela na ledě Litvínova

Litvínov - Junioři: HC Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň 1:3. Modrobílí posilnění výhrou na vlastním ledě proti Chomutovu skvěle zvládli i poslední utkání před svátky na litvínovském stadionu. Během úvodních dvou třetin si vypracovali úctyhodný třígólový náskok, který jim ke třem bodům stačil, pouze Pavlu Francouzovi pokazil explzeňský Zavřel čisté konto. Za Plzeň se radovali Sullmann, Baxa a Culek - pro posledně jmenovaného trefa znamenala první branku v juniorské extralize.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

1:3
0:2, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 46. Zavřel (Müller, Hora) - 9. Sullmann (Pitule, Lev), 18. Baxa (Hošťálek, Lev), 32. Culek (Petruška, Jonák). Rozhodčí: Smitka - Podrazil, Žídek. Vyloučení: 5:9 + Čejka (LIT) 10 min. Bez využití Diváci: 115. Střely na branku: 26:23. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

Brzobohatý (od 18. minuty Sork) - Čejka, Gula, Havelka, Hora, Kousalík, Müller - Bíza, Bojler, Češka, Gerhát, Jurčín, Kafan, Majdan, Mackal, Zavřel, Přeučil, Maxa.

Francouz - Doležal, Hucl, Jeřábek, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Zeman, Špiler - Baxa, Culek, Herm, Hošťálek, Jonák, Lev, Petruška, Pitule, Polívka, Roušal, Sýkora, Trojan.