Junioři opět vítězně

Plzeň - Junioři: KLH Chomutov - HC Lasselsberger Plzeň 2:3. Další tříbodovou výhru si připsali plzeňští junioři, když uspěli na ledě Chomutova. Lasselsberger sice prováhal dvoubrankový náskok, tři minuty před třetí sirénou ho však spasil Pitule. Keramika tak má dvě kola před koncem stejně bodů jako druhý Litvínov, předehrávala však již s Libercem.

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň

2:3
0:1, 1:1, 1:1

Branky a nahrávky: 28. Szakal (Nguyen, Indra), 55. Nguyen (Kůs) - 16. Petruška (Doležal), 27. Jeřábek, 57. Pitule (Lev). Rozhodčí: Petružálek - Mašek, Hynčica. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 42:30. Průběh utkání: .