Junioři získali tři cenné body v Liberci!

Junioři: HC Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 1:2
Plzeňská juniorka předvedla další výborný výkon v této sezóně a v náročném utkání na libereckém ledě , v rámci pětačtyřicátého kola juniorské etraligy, dokázala zvítězit a odvezla si tři body! Oba góly modrobílých vstřelil Adam Roušal.

Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

1:2
0:2, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 53. Niko (Hobza) - 1. Roušal (Trojan, Pitule), 15. Roušal (Špiler, Pitule). Rozhodčí: Wagner - Daněk, Kajínek. Vyloučení: 11:10 navíc Sulmann, Roušal (oba PLZ) 5 min + do konce zápasu. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 153. Střely na branku: 32:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2 .

Sklíba - Bulíř, Chochola, Diviš, Filippi, Hataš, Hoba, Kedršt, Klíma, Kulda, Lacek, Lemfeld, Liška, Mizerík, Niko, Pulec, Skalický, Sobotka, Varga, Vařecha, Vlach.

Mazanec - Doležal, Hucl, Ruprecht, Růžička, Sulmann, Špiler - Baxa, Herm, Hošťálek, Jonák, Lev, Matějka, Petruška, Pitule, Polívka, Roušal, Straka, Trojan

Martin Trojan 0 1 1 1 10

I extraliga juniorů velmi svižně míří do finiše. Ve středečním utkání hráči Lasselsbergeru zavítali na led Liberce, kde se jim v předehrávce podařilo vítězit. Už při prvním střídání se podařilo modrobílým poslat puk za záda brankáře Sklíby, jmenovitě Adam Roušal. Tentýž hráč roveselil v patnácté minutě plzeňskou střídačku podruhé, Lasselsberger vedl 2:0! Plzeň hrála velmi zodpovědně a prala se s nepřízní osudu. Rozhodčí vyloučil dva plzeňské hráče na pět minut a do konce utkání, během přesilovek šli na trestnou další Plzeňáci a domácí při dlouhých dvojnásobných početních výhodách měli možnost skóre korigovat. Plzeň ale bojovala srdnatě a náskok dokázala ubránit. V třiapadesáté minutě sice korigoval na -1:2- Niko, ale Plzeň se při závěrečné power play semkla a všechny tři body skvělým týmovým výkonem ubránila. Z Liberce si tak odváží cenné tři body.