18. Haak (Veverka), 27. Polesný (Veverka) - 3. Koreis (Volák, Mazanec), 10. Koreis (Volák), 15. Straka (Dvořák, Řezníček), 22. Štefanka (Výborný), 29. Duda (Řezníček), 38. Výborný (Vobořil, Štefanka), 42. Štefanka (Duda, Vobořil), 47. Adamaský (Důras, Švík), 50. Duda (Vlček), 52. Vobořil (Štefanka), 57. Vlček (Duda)

HC Baník Sokolov

Csipka (41.Krauz) - Reiser, Diblík, Lukesle, Krátký, Tvrdek, Průša, Duchek, Potužník - Polesný, Veverka, Čejka - Eismann, Dobřemysl, Píša - Černík, Koněvalík, Haak - Sopr, Formánek, Hromádka

Barta - Chvojka, Řezníček, Vobořil, Výborný, Mazanec, Vlček, Dobrovolný - Dvořák, Straka, V. Král - Duda, Štefanka, Sedlák - Koreis, Voskár, Volák - Důras, Švík, Adamský

Někteří plzeňští příznivci ještě hledali stadion, když padl úvodní gól zápasu. Jeho autorem byl Jakub Koreis, který ve 3. minutě přesně trefil levý horní roh sokolovské branky. V 10. minutě se opakovala úspěšná souhra- Volák přihrával, Koreis skóroval. V 15. minutě po pěkné spolupráci Řezníčka s Dvořákem úspěšně zakončil volný Josef Straka. V 18. minutě přišel "čas sokolů", Haakl pěknou kličkou oklamal Bartu potěšil černožlutou část publika.

Ve 22. minutě zvýšil Štefanka na 4:1, ale o dvě minuty později byl vyloučen Koreis na 5 minut + do konce utkání za krosček. Ve 27. minutě se podruhé a naposledy radovali "domácí", když Polesný snížil na 4:2. Potom už puky padaly jen do sokolovské branky. Jeden z kotoučů, který si našel cestu do sítě, vystřelila hokejka Radka Dudy ve 29. minutě. Další krůček na cestě za desítkou podnikl Martin Výborný ve 38. minutě, takže po dvou třetinách svítil na obou tabulích stav 2:6.

Sedmý gól vstřelil ve 43. minutě Štefanka, osmý přidal ve 48. Adamský. V 50. minutě se znovu prosadil Duda a desátý gól dal v 53. minutě Milan Vobořil. Na konci zápasu si zaútočil podobně jako proti Českým Budějovicím také Ivan Vlček. Jedenáctý plzeňský úspěch zpečetil páteční debakl Sokolova. Pro Plzeň je však důležité především to, že si postupem do čtvrtfinálové skupiny zajistila minimálně šest kvalitních přípravných zápasů v rámci Tipsport Cupu.