Junioři podlehli v Litvínově až v nastaveném čase

P l z e ň - Junioři: HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 6:5p. V rámci 13.kola Neon extraligy juniorů zavítal plzeňský výběr na led Litvínova. V tabulce západní skupiny soutěže se Plzeň nachází na druhé místě, Litvínov je aktuálně pátý. Souboj tradičních bašt hokeje vyšel lépe domácím, v divoké přestřelce porazili hosty v prodloužení.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

6:5p
0:1, 2:1, 3:3 - 1:0

Branky a nahrávky: Kafan (Zavřel, Stříteský), 32. Račuk (Jurčík, Černý), 44.Jurčík (Hora, Maxa), 50.Stříteský (Bíza, Maxa), 54.Račuk (Jurčík, Eminger), 64.Stříteský (Maxa, Přeučil) - 12.Trojan (Lev, Boháč), 38.Stránský, 41.Sedláček (Trojan), 46. Lev (Sullmann), 54.Stránský. Rozhodčí: Hrubý - Kajínek, Podražil. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 107. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5.

Neumann, Sork - Bíza, Čejka, Černý, Eminger, Havelka, Hora, Jurřík, Kafal, Kousalík, Mackal, Maxa, Müller, Pekárik, Přeučil, Račuk, Stříteský, Zavřel

Mazanec - Baxa, Bernard, Boháč, Herm, Hošťálek, Hucl, Jonák, Lev, Petruška, Polívka, Roušal, Ruprecht, Sedláček, Slavík, Stránský, Sullmann, Trojan, Špaček