Odveta se povedla

Plzeň - Junioři: PSG Zlín - HC Plzeň 1929 3:4sn. Modrobílým se povedla odveta za sedmatřicáté kolo, kdy stejnému soupeři podlehli doma 1:5. Ovšem ani dnes se zápas nevyvíjel zrovna příznivě, Západočeši museli dohánět dvoubrankové manko. Kolik sil jim zbude na zítřejší duel ve Znojmě?

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň

3:4sn
2:0, 0:1, 1:2 - 0:0

Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Holík, Vodný), 17. Šoula (Valenta, Matějíček), 59. Matějíček (Kašík) - 24. Lev (Zeman), 45. Němec (Lev, Sedláček), 50. Vizinger (Mainer, Herm), roz. samostatný nájezd Petruška. Rozhodčí: Škach - Wesley, Smilek. Vyloučení: 13:8. Využití: 1:1. Diváci: 130. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.