Junioři nezvládli přestřelku v Litvínově

Litvínov/Plzeň - Junioři HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 8:6 (4:2, 2:2, 2:2). Hostujícím Plzeňanům v tomto utkání naprosto utekl začátek první třetiny, již v 16. minutě prohrávali o čtyři branky. Svou snahou se dostali až na dostřel, chyběl jim jen jeden gól na dotažení nerozhodného stavu. Avšak Litvínov vždy o jednu branku navíc utekl, a když hosté znovu snížili, zase skóroval. Taková přetahovaná doprovázela celé utkání, až ji v poslední minutě ujal rozhodujícím gólem domácí Majdan.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

8:6
4:2, 2:2, 2:2

Branky a nahrávky: 1. Majdan (Gerhárt, Matai), 11. Kafan (Ditrich), 15. Kafan (Zavřel), 16. Gerhárt (Majdan, Matai), 26. Račuk (Kousalík), 34. Zavřel (Kafan), 46. Zavřel, 60. Majdan (Gerhárt) - 19. Lev (Ruprecht), 20. Petruška (Pacanda), 22. Petruška (Hucl), 31. Petruška (Sullmann, Ruprecht), 45. Mainer (Bernad, Lev), 58. Bernad (Sullmann, Mazanec). Rozhodčí: Florian - Rucilař, Vlasjuk. Vyloučení: 4:6 + Růžička (PLZ) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 105. Střely na branku: 33:39. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5.

Nechvátal - Havelka, Hora, Eminger, Kousalík, Kabeláč, Brettschneider, Bittner - Zavřel, Mackal, Kafan - Gerhát, Matal, Majdan - Smolka, Račuk, Šrámek - Černý, Ditrich, Jurčík.

Mazanec (16. - 40. min. Makarovič) - Slavík, Růžička, Ruprecht, Sullmann, Hucl, Šimandl, Špaček, Mrázek - Lev, Hošťálek, Baxa - Petruška, Sedláček, Bernad - Mainer, Němec, Vizinger - Pacanda, Váchal, Faschingbauer.