TRM - PLZ

Osmička vyhrála přetahovanou v Třemošné

8. třída: HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929 4:6 (1:3, 2:0, 1:3). Plzeňská osmička vyhrála velký souboj na ledě Třemošné. Plzeňští po první třetině vedli o dvě branky, ale domácí zlepšeným výkonem v prostřední části srovnali krok. Indiáni se vedení znovu ujali ve 45. minutě, ale znovu bylo vyrovnáno. V 53. minutě vstřelil Kodýtek vítěznou branku a Kantner v posledních okamžicích zápasu výhru hostů potvrdil.

HC Meteor Třemošná - HC Škoda Plzeň

4:6
1:3, 2:0, 1:3

Branky a nahrávky: 14. Jakubec, 34. Kunc, 34. Jakubec (Jícha), 47. Šmíd - 11. Dvořáček (Kodýtek), 12. Krásný (Kantner, Kodýtek), 18. Katner (Krásný), 45. Kodýtek (Krásný), 53. Kodýtek (Váchal), 60. Kantner. Vyloučení: 4:5. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:6.