8. třída PIS - PLZ

Osmička vybojovala výhru v Písku

8. třída: IHC Komterm Písek - HC Plzeň 1929 2:5 (0:2, 2:1, 0:2). Plzeňská osmá třída dokázala vybojovat těžké utkání na ledě Písku. Indiáni ve 23. minutě vedli už o tři branky, jenže domácí nic nevzdali a během dalších tří minut se dostali na dostřel jediné branky. Jenže indiáni ukázali svou sílu a v poslední třetině dvěma góly pojistili svou další výhru. Dvěma brankami se blýskl Kantner, který navrch přidal i jednu asistenci.

IHC Králové Písek - HC Škoda Plzeň

2:5
0:2, 2:1, 0:2

Branky a nahrávky: 28. Šícha (Šubrt), 31. Kastner (Pátek) - 9. Halíř (Roubal), 10. Kodýtek (Kantner), 23. Kantner, 41. Kantner (Kodýtek), 51. Roubal (Kosnar). Vyloučení: 3:6. Diváci: 35.