6. třída: PIS - PLM 2:17

Šestka nezná slitování, sedmnácti trefami zlomila Písek

6. třída IHC Písek - HC Plzeň 1929 2:17 (0:6, 2:4, 0:7). Plzeňská šestka válcuje své soupeře dál. Tentokrát zápas vzala pevně do rukou už v první třetině, když domácímu Písku nastřílela půltucet branek. Druhá třetina byla co do gólů vyrovnanější, indiáni svému soupeři dovolili dvě trefy, když sami kontrovali čtyřmi. A třetí část? Jednoznačná režie hostujícího týmu přinesla dalších sedm puků v jihočeské síti.

IHC Králové Písek - HC Plzeň 1929

2:17
0:6, 2:4, 0:7

Branky Plzně: Přikryl 3, Princl, Staněk, Pechr, Mužík a Karbulka 2, Lang, Hosnedl, Matějček, Jarošík.