MDO: HVP - PLZ 1:7

Mladší dorost otočil utkání na Hvězdě a venku ještě nezaváhal

Mladší dorostenci HC Hvězda Praha - HC Plzeň 1929 1:7 (1:0, 0:4, 0:3). I nejmladší extraligový zástupce hokejové Plzně prožil skvělý víkend. Na výhru obou svých starších kolegů navázali mladší dorostenci, kteří sehráli výborné utkání na ledě Hvězdy Praha. Přestože se domácí ujali vedení, indiáni těžili ze své herní převahy a sedmi brankami nakonec jasně dominovali.

HC Hvězda Praha - HC Plzeň 1929

1:7
1:0, 0:4, 0:3

Branky a nahrávky: 2. Jaššo (Sůva) - 26. Kučera (Kokoška), 33. Kokoška (Kučera), 36. Monhart (Kokoška), 39. Krystl (Dvořáček, Vracovský), 51. Hajšman (Kodýtek), 55. Suchý (Muchka), 59. Kantner (Kokoška). Rozhodčí: Jebavý - Beránek, Fiala. Vyloučení: 8:7 + Muchka, Ivanič (oba PLZ) 10 min. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 20:45. Průběh utkání: 1:0, 1:7.

HC Hvězda Praha

Hamalčík - Beran, Chvála, David, Diviš, Eliáš, Grim, Hošták, Jaššo, Klička, Kolowrat, Kornblad, Pokorný, Procházka, Sůva, Tomek, Vajda, Velas, Veverka, Vidim.

Zeman - Dvořáček, Váchal, Bednář, Muchka, Čechura, Ivanič - Vracovský, Vavřička, Krystl - Hajšman, Kodýtek, Suchý - Kantner, Kokoška, Kučera - Monhart.

Tomáš Vracovský 0 1 1 0 0

Ladislav Čihák (Plzeň): I přestože jsme neměli spoustu hráčů, když někteří hráli za starší dorost a jiní jsou zranění, sehráli jsme velice kvalitní utkání. V první třetině jsme na soupeře tlačili, ale gól jsme dostali trochu nešťastně my. Do druhé třetiny jsem šli s velikým odhodláním, protože jsme si na soupeře věřili a pouze trpělivě čekali, až nám padne první gól. Ten přišel hned v úvodu této části, a i přes problémy, které jsme měli - dva desetiminutové tresty a spoustu hráčů vyloučených - jsme dokázali vstřelit 4 branky za dvacet minut. Naší hrou jsme ve třetí třetině přidali ještě tři góly a myslím si, že zaslouženě vyhráli.