MDO: LET - PLZ 2:5

Mladší dorost otočil utkání v Letňanech a domů veze výhru

Mladší dorostenci HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929 2:5 (1:1, 1:0, 0:4). Plzeňský nejmladší extraligový zástupce se v Letňanech trápil dvě třetiny, než papírově slabšího soupeře udolal. Domácí byli v zakončení efektivní a do poslední části si nesli nadějný brankový náskok. Pak však indiáni zacílili přesně hned čtyřikrát a domů se vrací se třemi body.

HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929

2:5
1:1, 1:0, 0:4

Branky a nahrávky: 5. Průžek (Katriňák, Kučera J.), 25. Průžek (Starosta, Hylena) - 12. Krystl (Vracovský, Vavřička), 43. Kokoška (Kantner, Stráský), 47. Vavřička (Vracovský, Dvořáček), 49. Monhart (Ivanič, Rubner), 58. Pokorný (Vavřička). Rozhodčí: Frodl - Beránek, Demuth. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváci: 64. Střely na branku: 23:58. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

HC Letci Letňany

Roubal - Burda, Chalupa, Hrdinka, Hylena, Katriňák, Kučera J. Mařík, Pařík, Polák, Pražienka, Průžek, Starosta, Vlad, Volf, Vu.

Zeman - Kaňák, Váchal, Dvořáček, Pokorný, Čechura, Bednář - Vracovský, Vavřička, Krystl - Hajšman, Kodýtek, Suchý - Ivanič, Kokoška, Kantner - Monhart, Stráský, Rubner.

Tomáš Vracovský 0 2 2 1 0

Ladislav Čihák (Plzeň): Již od první minuty bylo utkání hráno ve velikém tempu nahoru a dolů. My jsme velice dobře bruslili. Po první části byl vyrovnaný stav a my poté po té druhé prohrávali o branku, přestože jsme soupeře vysoko přestříleli poměrem 21:4. Do třetí třetiny jsme udělali pár změn a hned v úvodu se nám podařilo vyrovnat. Poté jsme dál šli jednoznačně za svým cílem a přidali další tři góly. Tempo jsme si udrželi až do konce poslední vteřiny a hráči předvedli, jak se bojuje o vítězství.