MDO: SPA - PLZ 6:3

Mladší dorostenci i podruhé podlehli Spartě

Mladší dorostenci: HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 6:3 (3:0, 1:1, 2:2). Plzeňští mladíci ani napodruhé nepřišli na recept na pražskou Spartu. Té se obzvláště povedla první třetina, kdy si vypracovala tříbrankový náskok, který ve druhé části dokonce narostl ještě o gól navíc. Indiáni nic nevzdali a v 51. minutě vykřesal naději snížením na 3:5 kapitán Kodýtek, ale obrat se už nekonal. Naopak, o necelé dvě minuty nato Sparta přidala šestou pojistku.

HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929

6:3
3:0, 1:1, 2:2

Branky a nahrávky: 2. Pšenička (Zídek, Michnáč), 16. Hanuš (Kadlec), 18. Horský (Dubský, Safin), 24. Šrámek (Hanuš), 44. Chlouba (Zídek), 52. Pšenička - 25. Roubal J., 45. Krásný, 51. Kodýtek (Rubner, Kvasnička). Rozhodčí: Vízner - Šťovíček, Ovsík. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 56. Střely na branku: 40:38.

Brízgala - Chlouba, Dubský, Eliáš, Hanuš, Horský, Hrala, Janda, Kadlec, Komárek, Kropáček, Martínek, Michnáč, Pšenička, Safin, Sedliský, Simotics, Šrámek, Zídek.

Krasanovský (Lavička) - Bednář, Eret, Erhart, Hanzlík, Kačen,a Kantner, Kodýtek, Kovařík, Krásný, Krystl, Kvasnička, Pour, Roubal D., Roubal J., Rubner, Staněk, Straka, Sysel, Váchal.