MDO: LIT - PLZ 2:5

Mladší dorostenci pokračují na vítězné vlně, vezou výhru i z Litvínova

Mladší dorostenci: HC Litvínov - HC Plzeň 1929 2:5 (2:1, 0:1, 0:3). Plzeňští mladíci dokázali prodloužit svou vítěznou šňůru už na sedm utkání. V Litvínově se díky Rubnerovi už po půlminutce dostali do vedení, ale chemici zvrátili do konce třetiny skóre na svou stranu. Plzeňané vyrovnali v prostřední dvacetiminutovce díky Krásnému a pak třemi brankami v poslední části rázně odmítli úvahy o prodloužení.

HC Verva Litvínov - HC Plzeň 1929

2:5
2:1, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 5. Drašar (Urbánek, Kučera), 9. Vacín (Bečvář, Helt) - 1. Rubner (Kodýtek, Kantner), 37. Krásný (Roubal J.), 42. Roubal D. (Krásný), 56. Kodýtek (Roubal J.), 60. Krásný (Roubal D., Roubal J.). Rozhodčí: Danylets - Krejsa, Tauš. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku: 35:32.