8. třída: CEB - PLZ 7:2

Osmičce se na jihočeském ledě nezadařilo

8. třída: HC České Budějovice - HC Plzeň 1929 7:2 (4:0, 1:2, 2:0). Plzeňské osmičce se na ledě soupeře zle nevyvedl začátek duelu, ve kterém v rozmezí prvních sedmnácti minut nabrala čtyřbrankové manko. Přestože se indiánům podařilo díky dvěma brankách Fišera v druhé třetině snížit, na body to rozhodně nestačilo.

HC České Budějovice - HC Plzeň 1929

7:2
4:0, 1:2, 2:0

Branky Plzně: Fišer 2.

HC České Budějovice

Prušák - Novák, Kadlec, Šafař, Stárek, Doktor, Šulista, Vaculík, Tiseň, Toman, Masopust, Fiala, Svoboda, Silný, Helý, Beránek, Lefan, Krenc, Tejček.

Pejsar - Kaňák, Šilhán, Lokajíček, Houdek, Tichý, Morawetz - Hajžman, Mužík, Fišer - Berčík, Přikryl, Hašek - Šiška, Štolba, Černoch - Sýkora.

Nicholas Tichý 0 0 0 -2 0

Petr Vojan (Plzeň): Z našeho pohledu velmi nepovedené utkání, o jehož průběhu rozhodla tragická první třetina, kterou jsme prohráli 0:4. Ve druhé třetině jsme se dostali dvěma góly na kontakt a měli obrovskou šanci na 3:4, ale netrefili jsme prázdnou branku a místo toho z protiútoku dostali nešťastný gól na 2:5. Tento moment utkání definitivně rozhodl. Přestože je výsledek jednoznačný a naše hra nebyla dobrá, v zápase jsme měli několik momentů, kdy jsme mohli pomýšlet na obrat, ale byl to prostě zápas, kdy se nedaří vůbec nic. Kluci se první porážkou v soutěži usadili zpátky na zem, odkud je dostane jen tvrdá a poctivá práce.