MDO: KVA - PLZ 1:3

Skvělé! Mladší dorost skolil i Energii a ovládl turnaj v Chomutově!

Plzeň - Mladí indiáni ovládl turnajové klání O pohár města Chomutova, když během dvou dní skolili všechny čtyři soupeře a zapsali povedené skóre 15:2. Nejlepším obránce turnaje byl navíc vyhlášen Vladimír Kremláček!

HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929

1:3
0:0, 0:1, 1:2

Branky a nahrávky: 45. Korčmaroš (Remeš, Kala) – 23. Pánek (Malát, Jiříček), 34. Altrichter (Vajner), 36. Soukup (Kvasnička, Hamšík). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

HC Energie Karlovy Vary

Bajgar (23. Bednář) – Benda, Hohl, Houdek, Kosina, Krutina, Pohanka, Prošek, Ševčík, Vogel – Bílek, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Mareček, Marz, Matoušek, Remeš, Rymon, Sapoušek, B. Vondráček, R. Kala.

HC Plzeň 1929

Bočan (Prchlík) – Malák, Jiříček, De Sousa, Páník, Vajner, Hamšík, Plecitý – Slanina, Malát, Kuchárik, Adamec, Soukup, Hollar, Kvasnička, Ženíšek, Vágner, Altrichter, Šiller, Pánek, Kremláček.

Statistiky nejsou k dispozici.

komentář

Konečné pořadí turnaje

1.     HC Plzeň 1929
2. Piráti Chomutov
3. HC České Budějovice
4. HC Energie Karlovy Vary
5. HC Kolner Haie EC

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (HC Plzeň 1929): "Pro nás výborná herní prověrka. Jsme rádi, že tým, navzdory náročnému tréninkovému a zápasovému programu, začíná mít určitou herní tvář a stabilnější projev. Na turnaji byli i soupeři, které budeme potkávat ve skupině, takže jsme to uvítali. Kvalita nejlepších týmů asi nebyla taková jako na turnaji v Litvínově, ale turnaj byl zase o to vyrovnanější. Prezentujeme se aktivním útočným hokejem, je tam intenzita, bruslení, spolupráce... Jsou tam samozřejmě i horší věci, trošku pokulháváme například v koncovce, dost šancí totiž doslova zahodíme. Důležité je, že kluci se snaží do hry zařazovat věci z tréninků, tvrdě pracují a chtějí se zlepšovat. Na druhou stranu, když se potom díky tomu všemu dostaneme do fáze, že nám to ve hře funguje, nastoupí sebeuspokojení, že už to asi půjde samo, že ta práce se už dál nemusí podstupovat. Omyl, ta práce nikdy nekončí a to kluci musí pochopit a vzít za své."