HC Škoda Plzeň - HK Dukla Trenčín

4:3sn
0:1, 2:2, 1:0 - 0:0

Druhé utkání série si nenechal ujít ani Radek Kampf, jenž se zotavuje z těžké autonehody. Lépe opět začali hosté. V šesté minutě objel obránce Vlčka Švehla a střelou po ledě dal úvodní branku v zápase. Odskočit se Trenčínu jak v prvním duelu nepodařilo, ačkoliv jeli ve čtyřech proti jedinému obránci. Vyrovnání přišlo pět minut po zahájení druhé třetiny. Petr Kořínek našel Michala Straku, který s velkou dávkou paní štěstěny překonal Hiadlovského. Otočit utkání se domácím povedlo z přesilové hry, agilní Ivan Vlček napřáhl na pravé straně a střelou k bližší tyči překlopil zápas. Jenomže v minutě následující si plzeňská obrana nepohlídala Pálffyho, který Pejchara překonal ze samostatného nájezdu. Duel plný obratů pokračoval, ránu Holaně plzeňský gólman jen vyrazil a připravený Petrovický poslal puk do sítě. S domácími to nevypadalo vůbec dobře, až tři minuty před závěrečnou sirénou přišlo vyrovnání. David Bruk našel před brankou Živného, který puk lehkou tečí poslal do brány. V prodloužení mohl rozhodnout Martin Straka, ale puk se mu v poslední chvíli zamotal pod bruslemi. Na druhé straně se hnal za rozhodnutím Pétrovický, ale slovenský forvard ztratil rovnováhu a nepříjemně narazil hlavou na mantinel. Spoustě divákům se v tu chvíli vrátily vzpomínky na dva roky starou událost, když v Košicích po nárazu zemřel zlínský Luděk Čajka. Zde to dopadlo lépe, po několika minutách hráč Trenčína za pomocí spoluhráčů odjel na střídačku. V samostatných nájezdech se jako první prosadil ve druhé sérii Petr Kořínek, který puk poslal do pravého horního rohu. Toho napodobil ve třetí sérii Michal Straka, jenž provedl némlich to samé. Žigmund Pálffy následně musel dát, což se mu nepodařilo, a tak po dvou zápasech byla série srovnaná 1:1.