Vysoká porážka ve Znojmě

Ve čtvrtém vzájemném zápase to Orlům vyšlo. Rychlým vstupem do utkání rozhodili keramiky a své dvougólové vedení s výjimkou snížení Jiřího Dobrovolného neustále navyšovali a tříbodový zisk si již ujít nenechali. Plzeňští útočníci vstřelit branku nedokázali, a tak je musel zastoupit již jmenovaný "sváteční" střelec z obranných řad. Prim mezi domácími hrála slovenská trojice Uram, Pucher, Plch. Do sítě`svého kmenového klubu se trefil také Václav Král, Libor Barta letos podruhé střídal a poprvé tak bránil plzeňskou svatyni Robert Hamrla. Rozloučení s Pavlem Vostřákem tak ve Znojmě příliš veselé nebylo. Nepovedený zápas mohou keramici napravit již zítra na ledě ambiciózních Pardubic.

Orli Znojmo - HC Škoda Plzeň

5:1
3:1, 2:0, 0:0

3. Pucher (Haman) - 1:0, 5. Uram (Pucher) - 2:0, 14. Plch (Folta, Barus) - 3:0, 25. Haman (Soudek, Pucher), 36. V. Král (Pucher, Havíř) - 14. Dobrovolný (Volák)Rozhodčí: Minář - Chytil, Pospíšil Vyloučení: 4:6, navíc Krátoška 10 minut OT Využití: 1:0 Využití: 1:1 Diváci: 5400