Přesunout na hlavní obsah
Generální partner klubu
Zápasy
Zápasy A týmu
Kalendář
Extraligová tabulka
Rozpis do mobilu
Novinky
Články
Fotogalerie
EHL
A tým
Soupiska
Statistiky
Trenéři a realizační tým
Změny v kádru
Bývalí hráči
Akademie
Články a rozcestník
Struktura akademie
Akademie
Mládežnické reprezentace
Šatna
Školní sekce
Pravidla chování
Junioři
Dorost
Dokumenty ke stažení
Žáci
Články a rozcestník
Struktura mládeže
Mládežnické výběry
Šatna
Nábor dětí
Vstupenky
Permanentky
Vstupenky
Návštěvní řád Arény
Nákup online
Obchodní podmínky
Další akce v LOGSPEED CZ Aréně
Pronájem skyboxů
Ticketing
Fanzóna
Fanshop
Narozeniny v Aréně
Ke stažení
Zpravodaj Blafák
GDPR
Klub
Zaměstnanci klubu
Obchodní podmínky
Historie klubu
LOGSPEED CZ Aréna
Press
Partneři
Partneři
Představení partnerů
Historie
Historie klubu
Síň slávy
Letní hokejové kempy Malý a Velký Indián 2024
Žáci 7. třída 2021/2022
Žáci 7. třída 2023/2024
Žáci 7. třída 2022/2023
Žáci 7. třída 2021/2022
Přípravné zápasy 7. třídy 2021
Žáci 7. třída 2020/2021
Žáci 7. třída 2019/2020
Přípravné zápasy 7. třídy
Žáci 7. třída 2018/19
Přípravné zápasy 7. třídy
Žáci 7. třída 2017/18
Přípravné zápasy 7. třídy
Žáci 7. třída 2016/2017
Žáci 7. třída 2015/2016
Žáci 7. třída 2014/2015
Žáci 7. třída 2013/2014
Žáci 7. třída 2012/2013
Žáci 7. třída 2011/2012
Žáci 7. třída 2010/2011
Žáci 7. třída 2009/2010
Žákovská liga 7. tříd 2008/09
Žákovská liga mladších žáků 7. třída 2007/08
Žákovská liga mladších žáků 7. třída 2006/07
Žákovská liga 2005-06 - 7. třída
Žákovská liga 2004-05 - 7. třída
Žákovská liga 2003-04 - 7. třída
9. třída
8. třída
7. třída
6. třída
5. třída
4. třída
3. třída
základna a bruslička
zápasy
soupiska
články
Zobrazit:
doma
|
venku
|
odehrané
|
budoucí
|
vše
Rozpis zápasů
1., so 11. 9. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Smíchov 1913
4:6
report
2., ne 12. 9. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha
4:3
report
3., ne 19. 9. 2021
Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň
7:13
report
4., so 25. 9. 2021
HC Škoda Plzeň - PZ Kladno
24:2
report
5., út 28. 9. 2021
HC Meteor Třemošná - HC Škoda Plzeň
1:14
report
6., so 2. 10. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Hvězda Praha
9:1
report
7., so 9. 10. 2021
HC Kobra Praha - HC Škoda Plzeň
7:7
report
8., so 16. 10. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha
1:5
report
9., ne 17. 10. 2021
HC Pilsen Wolves - HC Škoda Plzeň
5:4
report
10., so 23. 10. 2021
HC Smíchov 1913 - HC Škoda Plzeň
5:7
report
11., so 30. 10. 2021
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň
4:4
report
12., ne 31. 10. 2021
HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno
8:1
report
15., so 20. 11. 2021
HC Hvězda Praha - HC Škoda Plzeň
2:5
report
16., ne 21. 11. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Kobra Praha
12:1
report
13., út 23. 11. 2021
PZ Kladno - HC Škoda Plzeň
0:18
report
17., ne 28. 11. 2021
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
4:3
report
14., čt 2. 12. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Meteor Třemošná
10:1
report
18., so 4. 12. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Pilsen Wolves
zrušené
1A, so 11. 12. 2021
HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň
7:5
report
2A, ne 12. 12. 2021
HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha
3:4
report
3A, ne 2. 1. 2022
HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň
3:11
report
4A, so 8. 1. 2022
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha
5:8
report
5A, ne 9. 1. 2022
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň
5:4
report
6A, so 15. 1. 2022
HC Škoda Plzeň - HC Pilsen Wolves
7:4
report
10A, so 29. 1. 2022
HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov
10:2
report
7A, út 15. 2. 2022
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň
3:3
report
8A, čt 17. 2. 2022
HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary
8:2
report
11A, ne 20. 2. 2022
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň
4:9
report
12A, so 5. 3. 2022
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov
7:4
report
14A, čt 10. 3. 2022
HC Škoda Plzeň - HC Slovan Ústí nad Labem
10:2
report
13A, so 19. 3. 2022
HC Pilsen Wolves - HC Škoda Plzeň
3:4
report
9A, ne 20. 3. 2022
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
6:2
report