Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!
Prosíme, nejdříve si přečtěte minulé otázky a odpovědi, abychom nemuseli na jednu otázku odpovídat vícekrát.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5004 odpovědí v této kategorii celkem.

Karel Michálek (shiff@seznam.cz)
17.9.2020, 14:18
Dobrý den
Koupil jsem si pernamentku a státní.
Kde teď bude moje místo
Děkuji Michálek

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte prosím přímo ticketing - ticketing@hcplzen1929.cz či tel.: +420 734 391 723
17.9.2020, 11:12
Dobrý den,
v níže uvedeném příspěvku píšete, že vsupenka/permice neslouží jako jízdenka na PMDP, ale na jejich stránkách je napsáno, že tato akce platí do 31.12.2020. Co je na tom tedy pravdy?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, spolupráce se finálně potvrdila včera. :-)
P.Neumann (p.nnn@volny.cz)
16.9.2020, 09:06
Dobrý den, pozítří je první zápas, ale stále nevíme, jak to vymyslíte s obsazením míst. Budeme sedět na svých místech podle zakoupených permanentek nebo jsou nějaké změny. Rozhodně nechceme sedět někde v rohu, když jsme si zaplatili místa v lepším sektoru. Informujte nás včas ať nejsou v pátek zmatky. Děkuji.

Odpověď:
Zdravíme, obraťte se přímo na náš ticketing. Děkujeme.
Jaroslav Tobiáš (j.tobik@seznam.cz)
16.9.2020, 08:43
Dobrý den,prosím ještě platí permice jako jízdenka na MHD Plzen ?

Odpověď:
Spolupráce pro novou sezónu zatím není podepsaná, jakmile bude, budeme informovat.
14.9.2020, 01:39
Dobrý den, zeptám se - kdyby náhodou šli koupit vstupenky na hokej přes online prodej (pokus samozřejmě zbudou a kapacita nebude vyblokována permanentkari), bude možné koupit online dětskou vstupenku popř. studentskou? Naše rodina chodí s dvěma malýma prckama a pokud bude možné, na hokej se rádi podíváme. Ovšem permanentky se nám nevyplatí, protože jednou jde náctiletý syn (student) a někdy malý prckové (5 let) a tudíž nemůžeme koupit permanentku pro jednu věkovou skupinu.
S online nákupem nemáme bohužel zkušenosti, protože jsme vstupenky kupovali vždy na pokladně za zpevněnou cenu pro naše děti. Děkuji za odpověď, Jan Svoboda

Odpověď:
Dobrý den, pokud by byl online prodej lístků opravdu spuštěn, budou dětské, popř. studentské slevy k dispozici pro vybrané sektory, viz ceník. Hezký den.
Igor Kadlec (IKadlec113@seznam.cz)
10.9.2020, 22:06
Dobrý den, mám koupeny permanentky Premium jako každý rok do sektoru 116. Budou platit do jiného sektoru? Nebo prostě nemám nárok? Za rychlou odpověď děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte kancelář tickentingu - ticketing@hcplzen1929.cz, tel.: +420 734 391 723
9.9.2020, 12:54
Dobrý den, platí na permanentku dále studijní sleva?? Loni jsem byl držitelem permanentní vstupenky jakožto student a ve studiu dál pokračuji.
Nemohu prostě vyplácnout z kapsy 4200,- jakožto student.

Odpověď:
Dobrý den, studentské slevy jsou jen ve vybraných sektorech, jak je uvedeno v ceníku.
Tomáš Haišman (tomhaisman@volny.cz)
26.8.2020, 21:22
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda a jak je možné aktuálně kupovat permanentky + zda je vůbec možné koupit permanentku k stání.

Odpověď:
Dobrý den, prodej permanentek byl dočasně pozastaven. Sektory ke stání nejsou otevřeny.
26.8.2020, 16:42
Dobry den, kdy bude znám termín spuštění prodeje permanentek. Nechci po 24 letech vynechat sezonu! Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, prodej je dočasně pozastaven a termín opětovného spuštění zatím není stanovený.
19.8.2020, 21:51
Dobrý den, mám koupenou permanentku Premium, k stání do sektoru 112. Jak to bude řešeno pokud zůstanou tyto sektory uzavařené? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, klub tuto otázku také řeší a bude Vás informovat hned, jak bude mít výsledek.
Další stránky
123456>>

Z6: PLZ - SOB 19:7

Šesťákům visela ve vzduchu kulatá dvacítka!

Z8: PLZ - SOB 13:2

Osmáci i potřetí v lize nadělovali!

Ohlasy 2. kolo

Musím pracovat i dál a potvrzovat své výkony, říká premiérový střelec David Jiříček

Odehrané v 16:20 | Muži
HC Dynamo Pardubice