Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!
Prosíme, nejdříve si přečtěte minulé otázky a odpovědi, abychom nemuseli na jednu otázku odpovídat vícekrát.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4987 odpovědí v této kategorii celkem.

4.5.2020, 09:25
Dobry den, podle informace na webu byl dnes s velou pompou zahajeny prodej permanentek. Neni to ale vubec pravda, jde jen o spusteni moznosti pro drzitele permanentek z lonskeho roku, vymenit si tuto za novou. Na schematu je rada mist, ktera nejsou pod lonskou permanentkou, ale ta do prodeje nesla. Muzete prosim matouci formulaci na webu zmenit ci lonskou permanentkou neobsazena mista pustit do porodeje?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za označení velká pompa. Technická chyba byla opravena a všechno snad už krásně běží. Mějte hezký den.
Stanislav Dobrý (dobrak@seznam.cz)
3.5.2020, 23:34
Dobrý den,
budou nějak letos zvýhodněni majitelé permanentek Premium z loňské sezony?

Odpověď:
Dobrý den, klub nic takového neplánuje. Permanentkářům Premium moc děkujeme za jejich podporu, nicméně zvýhodnění pro novou sezónu nebudou. Děkujeme za pochopení, Lucie Mužíková
Adam Horský (adamhorsky11@seznam.cz)
27.4.2020, 20:36
Dobrý den,
jsem velký fanoušek Indiánu Plzeň.
A mám zájem o autogram některých z vašich hráčů , ale do Plzně na autogramiádu jet nemůžu bydlím v Praze.
Prosím odepište mi jestli je nějaká jiná možnost.
Děkuji
Adam Horský

Odpověď:
Dobrý den, napište na náš sekretariát.
Ondřej Novák (cossacs@seznam.cz)
19.4.2020, 17:29
Dobrý den,kdy oznámíte posily na příští sezonu?
Novák,Praha

Dobrý den, jako každý rok - 1. května. S pozdravem, Mužíková
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz)
8.4.2020, 03:50
Dobrý den,vyjde o klubu kniha? O historii klubu,hráčích atd?

Odpověď:
Dobrý den, o klubu, případně o jeho hráčích, už řad knih vyšla. Nemáme indikace, že by se vytvářela nová. S pozdravem, Mužíková
Radek Rytíř (radekrytir@seznam.cz)
5.4.2020, 18:50
Dobrý den
Chci se zeptat jestli budete mít ještě indiánské roušky.Docela bych do nich chtěl oblíknout rodinu.
Děkuji
Radek Rytíř

Odpověď:
Hezký den! Obraťte se prosím přímo na fanshop - fanshop@hcplzen1929.cz, +420 702 002 218. Pokud redakce webu ale ví, měly by ještě nějaké pro velký zájem někdy být :) -vh-
Lukáš (l.nk@seznam.cz)
21.3.2020, 21:51
Dobrý den, je někde k dispozici play list písniček, které se pouštějí na utkání během přerušené hry?

Odpověď:
Dobrý den, při přerušení hudba nehraje. Mužíková
Miloslav Pech (pechm@volny.cz)
2.3.2020, 20:38
Dobrý den,
včera 1.3.2020 proběhla při zápase PLZ-LIB tipovací soutěž ohledně počtu diváků v 50.kole extraligy (celková návštěvnost), sponzor Škoda Auto.
Kromě celkového vítěze v rámci ČT měl být vyhlášen i vítěz v tipování na každém stadiónu (tedy i v Plzni), který měl získat 2 permice. Bohužel výsledky jsem nikde nenašel.
Dotaz:
1. kdo vyhrál tipování včera v Plzni a jaký byl jeho tip v návštěvnosti 50.kola celé extraligy
2. to samé - jak dopadlo tipování celkově v rámci celé hokejové ligy (výhra účasti na MS ve Švýcarsku)
díky za odpověď
M.Pech

Odpověď:
Dobrý den, tato soutěž nebyla vyhlašována přímo klubem, ale věříme, že organizátor kontaktoval přímo výherce.
Václav Vetengl (Deny124@seznam.cz)
1.3.2020, 14:10
Dobrý den, chci se zeptat na hráče Dominika Pacovského, zda je hráčem HC Plzeň nebo někam přestoupil. Přestoupil do Plzně v prosinci, ale žádný zápas neodehrál a jeho jméno se ztratilo ze soupisky. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, hráč tu byl na měsíčním hostování, které skončilo. -luc-
Pavel Bejček (pavelbejcek@seznam.cz)
27.2.2020, 10:44
Dobrý den,
na vstupence na nedělní zápas HC Plzeň - BT Liberec je vytištěn začátek v 16:30 na webu je jiný čas, co platí a kdy je opravdu začátek? Děkuji za odpověď. PB

Odpověď:
Hezký den! Čas je skutečně 17:20. Je to z důvodu nasazení utkání jako televizní, což se samozřejmě při tisku vstupenky na začátku sezóny nemohlo vědět. Věříme, že i tak nám přijdete držet palce!:) -vh-
Další stránky
123456>>

Smlouva o partnerství

HC Škoda Plzeň a Autocentrum Jan Šmucler podepsaly pětiletou smlouvu o partnerství

Třídy v přípravě

Od žáků až po ty nejmenší. Trenér Pata: Nelze budovat pouze A-tým, je třeba budovat klub!

Dorost v přípravě

Dorost v plné polní! Trenér Kořínek: I v karanténě na sobě kluci makali a je to vidět!