Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!
Prosíme, nejdříve si přečtěte minulé otázky a odpovědi, abychom nemuseli na jednu otázku odpovídat vícekrát.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 2 z 2 otázek v této kategorii celkem.

19.4.2020, 02:23
Dobrý den, je v klubu ještě někdo kdo by byl schopen mi říci jaká písnička hrála při úvodu, když hráči vyjížděli na led v 90 letech od Bad Boys Blue? Mockrát děkuji.
2.10.2019, 17:37
Dobrý den.
Mohu se zeptat jaká firma obléká trenéry?A zda se takové sako dá někde koupit?Děkuji

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?

Smlouva o partnerství

HC Škoda Plzeň a Autocentrum Jan Šmucler podepsaly pětiletou smlouvu o partnerství

Třídy v přípravě

Od žáků až po ty nejmenší. Trenér Pata: Nelze budovat pouze A-tým, je třeba budovat klub!