Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!
Prosíme, nejdříve si přečtěte minulé otázky a odpovědi, abychom nemuseli na jednu otázku odpovídat vícekrát.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.

3.7.2020, 20:26
Je prosím možné zjistit jména brankářů v období, kdy mužstvo vedl jako trenér Jiří Neubauer? Za odpověď předem děkuji.
19.4.2020, 02:23
Dobrý den, je v klubu ještě někdo kdo by byl schopen mi říci jaká písnička hrála při úvodu, když hráči vyjížděli na led v 90 letech od Bad Boys Blue? Mockrát děkuji.
2.10.2019, 17:37
Dobrý den.
Mohu se zeptat jaká firma obléká trenéry?A zda se takové sako dá někde koupit?Děkuji

BIOTRONIK Praha

Společnost BIOTRONIK zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

Reprezentace U20

Reprezentační dvacítku čekají úvodní duely, popasuje se se Slovenskem!

A tým příprava

Indiáni zakončili suchou část letní přípravy na novou sezónu