VSE-PLZ 0:4 - Dorostenci vkročili do sezóny vítězně!

V S E T Í N - Na úvod dorostenecké ligy zajeli mladíci Plzně až do dalekého Vsetína. Na Moravě je čekal těžký soupeř, se kterým si však dokázali hráči Lasselsbergeru poradit a hlavně díky druhé třetině, kterou vyhráli o tři branky, si odvážejí domů všechny body. Navíc gólman Mazanec udržel na úvod čisté konto. První kolo juniorské extraligy bylo odloženo.

VHK ROBE Vsetín - HC Škoda Plzeň

0:4
0:0, 0:3, 0:1

Branky a nahrávky: 24. Pacanda (Růžička), 25. Straka, 37. Jonák (Jeřábek), 56. Hájek (Váchal). Rozhodčí: Škrobák - Adamec, Štepán. Vyloučení: 11:8. Využití: 0:1. Diváci: 320. Střely na branku: 25:24. Průběh utkání: 0:0, 0:4.