Jako den a noc

Plzeň - Dorost: HC RI OKNA Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 5:0. Včera výhra 4:0, dnes prohra 0:5. Dorostenci se tak domů vrací se třemi body a příští týden se doma utkají s Vítkovicemi a Sarezou Ostrava.

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň

5:0
2:0, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 1.Kundera (Šoula), 14.Holík (Vodný), 30.Šlahař (Řezníček, Zámorský), 38.Herman (Kundera, Šoula), 46.Vodný (Šlahař) . Rozhodčí: Buksa - Wesley, Novák. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 31:25. Průběh utkání: 5:0.

Mazanec - Blumentrit, Erben, Hájek, Holeček, Hošťálek, Hrbas, Jeřábek, Jonák, Karpíšek, Pacanda, Petruška, Ruprecht, Růžička, Straka, Strnad, Váchal, Zavřel, Šimandl, Špaček