Jako den a noc

Plzeň - Dorost: HC RI OKNA Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 5:0. Včera výhra 4:0, dnes prohra 0:5. Dorostenci se tak domů vrací se třemi body a příští týden se doma utkají s Vítkovicemi a Sarezou Ostrava.

2.kolo , ne 2.9.2007,
Zimní stadion Luďka Čajky
PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 1.Kundera (Šoula), 14.Holík (Vodný), 30.Šlahař (Řezníček, Zámorský), 38.Herman (Kundera, Šoula), 46.Vodný (Šlahař) . Rozhodčí: Buksa - Wesley, Novák. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 31:25. Průběh utkání: 5:0.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Blumentrit, Erben, Hájek, Holeček, Hošťálek, Hrbas, Jeřábek, Jonák, Karpíšek, Pacanda, Petruška, Ruprecht, Růžička, Straka, Strnad, Váchal, Zavřel, Šimandl, Špaček

Komentář

Druhý duel dorostenecké extraligy plzeňským mladíkům vůbec nevyšel. Po včerejší výhře ve Vsetíně 4:0, dnes naopak podlehli 0:5. Zápasy byly odlišné jako den a noc. Hosty zchladil již v první minutě zápasu Kundera a do první sirény se prosadil ještě Holík. Lasselsberger se snažil s utkáním něco udělat, ale když se přesně v polovině zápasu prosadil Šlahař, bylo prakticky rozhodnuto. Navíc se ještě mezi střelce zapsal Herman, který skóroval necelé dvě minuty před koncem prostřední dvacetiminutovky. Poslední část se dohrávala již jen z povinnosti, přesto ještě udeřili domácí, když se po páté prosadil Vodný.

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!