Dorost si za dva dny vybojoval tři body

Plzeň - Dorost: Hokej Šumperk 2003 - HC Lasselsberger Plzeň - 1:2. Včera ztratili plzeňští mladící body až v závěru utkání, dnes brankou z 57. minuty naopak získali body tři. Dorost Lasselsbergeru se tak i nadále drží na nejvyšší příčce tabulky a v příštím týdnu sehrají hráči dvě utkání na svém ledě a vy se tak můžete přijít podívat na špičkový mládežnický hokej a podpořit svůj tým v honbě za šesti body!

20.kolo , so 3.11.2007,
Salith Šumperk - HC Škoda Plzeň
1:2
0:1, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 20:28 Fryč (Cink, Skoumal) - 16:16 Kazda, 57:56 Matějka. Rozhodčí: Minář - Langr, Šedina. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Salith Šumperk Fabrici - Cink, Drábek, Drtil, Fořt, Fryč, Karas, Kašpar, Skoumal, Soós, Starý, Stejskal, Svoboda, Tomaník, Tomiga, Trtík, Šramek, Štefan.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Babický, Baxa, Blumentrit, Culek, Hájek, Hoštálek, Hrbas, Jonák, Karpíšek, Matějka, Mrázek, Pacanda, Petruška, Ruprecht, Straka, Zavřel, Šimandl, Štru

Komentář

Plzeň dnes chtěla napravit své zaváhaní, které je minulý den obralo o všechny body. Draci však podali výborný výkon a po první třetině, kterou prohráli 0:1, do té druhé doslova vlétli a po 28 vteřinách vyrovnal Fryč. Když už se zdálo, že zápas takto i skončí, napřáhl se v 58. minutě Matějka a Lasselsberger mohl začít slavit. Šumperk tak podruhé v řadě prohrál, ale hráči mohli z ledu odcházet se vztyčenými hlavami.


Aktuálně na webu

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!