Dorost si za dva dny vybojoval tři body

Plzeň - Dorost: Hokej Šumperk 2003 - HC Lasselsberger Plzeň - 1:2. Včera ztratili plzeňští mladící body až v závěru utkání, dnes brankou z 57. minuty naopak získali body tři. Dorost Lasselsbergeru se tak i nadále drží na nejvyšší příčce tabulky a v příštím týdnu sehrají hráči dvě utkání na svém ledě a vy se tak můžete přijít podívat na špičkový mládežnický hokej a podpořit svůj tým v honbě za šesti body!

Salith Šumperk - HC Škoda Plzeň

1:2
0:1, 1:0, 0:1

Branky a nahrávky: 20:28 Fryč (Cink, Skoumal) - 16:16 Kazda, 57:56 Matějka. Rozhodčí: Minář - Langr, Šedina. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.