Dorostenci v přímém souboji o první příčku těsně podlehli

Plzeň - Dorost: HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 3:2. Jen 24 hodin se plzeňští mladíci udrželi ve vedení dorostenecké extraligy. Na Pražany měli náskok dvou bodů, ale domácí hráči o svém vítězství rozhodli už v první třetině, kdy dokázali Lasselsbergeru odskočit na rozdíl dvou bodů a oplatili tak svému sokovi předchozí porážku 5:6. Západočeši tak alespoň drží druhou příčku a na třetí Třinec mají náskok tří bodů.

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

3:2
3:1, 0:1, 0:0

Branky a nahrávky: 4. Dvořáček (Eis), 12. Eis (Koranda), 16. Hrabák (Kniazev, Moravec) - 11. Mrázek Petr (Culek Jakub), 25. Pacanda (Straka, Hrbas). Rozhodčí: Fraňo - Vyčichlo, Komárek. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 132. Střely na branku: 34:30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Kocián - Drvota, Grin, Koranda, Koževnikov, Moravec, Veselý, Vítek, Švidra - Chára, Dvořáček, Eis, Hrabák, Hybner, Kejdana, Kniazev, Krpata, Rubeš, Sovík, Tůma, Žovinec

Mazanec - Blumentrit, Hrbas, Karpíšek, Mrázek, Ruprecht, Štrunc - Culek, Hájek, Hošťálek, Mainer, Matějka, Pacanda, Petruška, Straka, Strnad, Sýkora