Vysoká výhra dorostu v Ústí

Ú s t í n/L. - Dorost: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Lasselsberger Plzeň 2:7.Utkání ovlivnily rychlé góly Západočechů v úvodu utkání. Domácí sice ještě stihli stáhnout náskok na rozdíl jediného gólu, ale to od nich bylo vše. Svůj koncert zakončila Plzeň vysokou výhrou 7:2.

43.kolo , pá 15.2.2008,
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň
2:7
1:3, 1:1, 0:3
Branky a nahrávky: 15. Medřický (Andres), 24. Chytrý (Faigl, Tuček) - 3. Matějka (Straka), 6. Straka (Pacanda), 12. Strnad, 32. Matějka (Culek, Mrázek), 42. Herm (Culek), 44. Straka (Pacanda), 55. Růžička (Culek). Rozhodčí: Hribík, Fraňo - Vlasjuk, Ruchař. Vyloučení: 5:5, navíc Hošťálek (PLZ) 10 min. NESP. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 83. Střely na branku: 18:39. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:7.
HC Slovan Ústí nad Labem Husa - Šefl, Sova, Volentič, Andres, Poláček - Kubů, Tuček, Kučera, Žák, Faigl, Ribalkin, Chytrý, Svatý, Klouček, Jankovič, Purma, Bezpalec, Kašák, Medřický.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Ruprecht, Růžička, Hrbas, Karpíšek, Blumentrit - Petruška, Štrunc, Strnad, Hošťálek, Culek, Matějka, Mrázek, Pacanda, Hájek, Jonák, Straka, Herm.

Komentář

Vedoucí celek tabulky po dvou rychlých gólech Matějky a Straky přidal už ve 12. minutě, po úniku Strnada v oslabení, třetí a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Za domácí ale brzy snížil Medřický a když ve 24. minutě vstřelil Chytrý gól na 2:3, schylovalo se k překvapení. Přes velký tlak ve druhé třetině plzeňští hokejisté dokázali skórovat jen jednou, když do černého mířil přesně Matějka. Třetí třetina už byla ale plně v režii hostujícího celku a po brankách Herma, Straky a Růžičky si v klidu po vítězství 2:7 dokráčel pro tři body.


Aktuálně na webu

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!