Crazy match

Plzeň - HC Olomouc - HC Lasselsberger Plzeň 7:6 sn. Teprve podruhé v sezóně nevydolovali Plzeňáci v jednom utkání více než jeden bod. Přesto stále neprohráli po šedesáti minutách hry, dnes jim k tomu hattrickem pomohl Kovář.

HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

7:6sn
1:3, 3:1, 2:2, 0.0

Branky a nahrávky: 15. Mališka (Pánek), 21. Frieb (Coufal), 22. Spurný (Ryšánek), 27. Pánek (Menšík , Venkrbec), 41. Sršeň (Frieb), 47. Luňák (Švajda, Jedlička), rozhodující nájezd Luňák - 5. Kocman (Novák, Benedikt), 12. Stránský (Sýkora, Kovář), 20. Kovář (Martinec, Trojan), 33. Stránský (Martinec), 44. Kovář (Pour, Stránský), 57. Kovář. Rozhodčí: Husička - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 11:9. Využití: 2:0. V oslabení: 2:1. Diváci: 50. Střely na branku: 29:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5.5, 6:5, 6:6, 7:6.