Zlín ani Vsetín Plzni bod na cestu nedaroval

Plzeň - HC RI OKNA Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 4:2 Teprve podruhé, ze čtrnácti duelů, nebodovali plzeňští mladíci. Stopku jim tentokráte vystavil silný Zlín. po včerejší prohře ve Vsetíně je to pro Lasselsberger hodně černý víkend a na dalekou cestu se vydávají bez jediného bodu.

14.kolo , so 13.10.2007,
Zimní stadion Luďka Čajky
PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň
4:2
2:0, 1.1, 1:1
Branky a nahrávky: 1. Okál (Jurík), 19. Jurík (Okál, Matějka), 23. Okál (Jurík, Honejsek), 49. Matula (Ondráček, Honejsek) - 31. Benedikt (Šimán), 59. Stránský (Zeman, Kubalík). Vyloučení: 12:13, navíc Čech, Matějka - Pour, Kořínek všichni 5 min. plus do konce utkání. Využití: 3:1. Diváci: 128. Střely na branku: 21:28. Průběh utkání: 3:0, 3.1, 4:1.

Komentář

Divoké utkání sehráli junioři ve Zlíně. Tamní mladíci rozhodli o svém vítězství již v úvodní třetině, kterou vyhráli 2:0. Plzeňáci se prosadili až po polovině utkání, ale to prohrávali o tři banky. Všechny zařídila dvojice Okál, Jurík. Když navíc ve 49. minutě zvýšil na 4:1 domácí Matula, nebylo o vítězství pochyb. Pár minut po této brance se strhla ještě hromadná bitka a ve třetí části bylo rozdáno 126 trestných minut. Branka Stránského, která padla sedmdesát vteřin před koncem již nic neřešila.


Aktuálně na webu

Soutěž nejmenších indiánů

Soutěž nejmenších indiánů pod patronátem Jaroslava Špačka!

Rozhovor Tomáš Vlasák

​Tomáš Vlasák o velkých změnách: Mám z nich dobrý pocit

Reprezentace U20

Reprezentační dvacítka se dvakrát popasuje se Slováky!