Zlín ani Vsetín Plzni bod na cestu nedaroval

Plzeň - HC RI OKNA Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 4:2 Teprve podruhé, ze čtrnácti duelů, nebodovali plzeňští mladíci. Stopku jim tentokráte vystavil silný Zlín. po včerejší prohře ve Vsetíně je to pro Lasselsberger hodně černý víkend a na dalekou cestu se vydávají bez jediného bodu.

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň

4:2
2:0, 1.1, 1:1

Branky a nahrávky: 1. Okál (Jurík), 19. Jurík (Okál, Matějka), 23. Okál (Jurík, Honejsek), 49. Matula (Ondráček, Honejsek) - 31. Benedikt (Šimán), 59. Stránský (Zeman, Kubalík). Vyloučení: 12:13, navíc Čech, Matějka - Pour, Kořínek všichni 5 min. plus do konce utkání. Využití: 3:1. Diváci: 128. Střely na branku: 21:28. Průběh utkání: 3:0, 3.1, 4:1.