Zlín dokázal jako teprve druhý tým naplno bodovat s Plzní

Plzeň - Junioři: HC RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 3:2. Teprve podruhé v sezóně se plzeňským mladíkům nepodařilo v zápase bodovat. Nad jejich síly byl šestý Zlín, jenž tak svému soupeři oplatil porážku z úvodu soutěže 0:3. Již tento pátek můžete ale přijít před Áčkem podpořit druhou Plzeň v duelu s vedoucími Vítkovicemi!

16.kolo , so 25.10.2008,
Zimní stadion Luďka Čajky
PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 5. Jurík (Goiš, Vlach), 40. Puna (Honejsek, Šenkeřík), Puna (Honejsek) - 31. Trojan (Roušal, Zeman), 37. Jonák (Petruška, Sullmann). Rozhodčí: Kubičík - Novák, Klein. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 44:26. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
PSG Berani Zlín Hampl - Bokroš, Chocholáček, Horák, Matějíček, Matula, Musil, Vodák, Šenkeřík - Čech, Finsterle, Goiš, Honejsek, Jurík, Křemeček, Okénka, Puna, Vlach, Vodný, Šlahař, Šoula.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Hrbas, Jeřábek, Ruprecht, Sullamann, Zeman, Špiler, Šust - Baxa, Herm, Hošťálek, Jonák, Lev, Petruška, Pitule, Polívka, Roušal, Trojan, Šimek.

Komentář

Morava plzeňským juniorům nesvědčí. V šestnácti zápasech jen dvakrát modrobílé naděje nebodovaly. Nejprve v Brně, v tomto duelu i ve Zlíně. Včera sice dokázali Západočeši otočit vývoj zápasu a dobýt Vsetín, dnes už se ale Okenářům podařila odveta za čtvrté kolo, ve kterém v ČEZ Areně podlehli 0:3.

Domácím vyšel vstup do utkání, když se hned v páté minutě prosadil Juřík. Bitva mezi druhým a šstým týmem tabulky pokračovala, ale branky padaly až ve druhé polovině zápasu. To hosté dvakrát udeřili, když se prosadili Trojan s Jonákem. Jenže dvě minuty před druhou sirénou se nechal vyloučit Šustr a Puna v početní výhodě vyrovnal. Stejný hráč nakonec přisoudil svému týmu všechny body, když v padesáté minutě překonal Mazance. Již tento pátek a sobotu můžete i vy sledovat druhý tým juniorské extraligy na vlastní oči, soupeřem budou vedoucí Vítkovice a Poruba, které se krčí u dna tabulky.

21. dubna 2013

​Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!