Zlín dokázal jako teprve druhý tým naplno bodovat s Plzní

Plzeň - Junioři: HC RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 3:2. Teprve podruhé v sezóně se plzeňským mladíkům nepodařilo v zápase bodovat. Nad jejich síly byl šestý Zlín, jenž tak svému soupeři oplatil porážku z úvodu soutěže 0:3. Již tento pátek můžete ale přijít před Áčkem podpořit druhou Plzeň v duelu s vedoucími Vítkovicemi!

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň

3:2
1:0, 1:2, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Jurík (Goiš, Vlach), 40. Puna (Honejsek, Šenkeřík), Puna (Honejsek) - 31. Trojan (Roušal, Zeman), 37. Jonák (Petruška, Sullmann). Rozhodčí: Kubičík - Novák, Klein. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 44:26. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.