Junioři drží druhé místo!

Plzeň - Junioři: Salith Šumperk - HC Lasselsberger Plzeň 2:4. Po včerejším nezdaru v Opavě dnes plzeňští mladíci vyloupili Šumperk. Již v páté minuté vedli o tři branky, houževnatí Draci ale v rozmezí čtyřiceti dekund v minuté třinácté snížili na rozdíl jediného gólu a velké drama nakonec trvalo až do samotného konce zápasu. Modrobílí se tak stále drží za vedoucími Vítkovicemi v extraligové tabulce.

Salith Šumperk - HC Škoda Plzeň

2:4
2:3, 0:1, 0:0

Branky a nahrávky: 13. Žalčík (Zacpálek, Hlavsa), 13. Malý (Přikryl, Žalčík) - 1. Petruška (Baxa), 5. Jonák (Polívka), 6. Baxa (Pitule, Petruška), 40. Jonák (Jeřábek, Sullmann). Rozhodčí: Přikryl - J. Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:7, navíc Novotný (SUM) TH nadměrná tvrdost, Špiler (PLZ) 5 minut + OK vražení. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 33:32. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.