Junioři uspěli v Třinci

Plzeň - Junioři: HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 2:4. Mladíci ze západu Čech drtí jednoho soupeře za druhým, tentokráte se na vlastním ledě museli sklonit Oceláři. Modrobílí si připsali pátý plný bodový zisk a drží špici extraligy! Zítra je čeká v Havířově duel s místními Panthery.

23.kolo , pá 28.11.2008,
Zimní stadion Třinec
HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 27. Ostřížek (Orsava, Hoďa), 39. Potoček (Orsava, Hoďa) - 24. Trojan (Petruška), 32. Trojan (Špiler), 40. Lev (Jeřábek, Hošťálek), 40. Pitule (Jonák, Zeman). Rozhodčí: . Vyloučení: 10:11, navíc Kopřiva (TRI-trenér) do konce utkání. Využití: 2:3. Diváci: 107. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Komentář

Junioři Plzně se vezou na vítězné vlně. Již pátý soupeř v řadě musel sklonit hlavu, tentokráte Třinec. Ten byl jedním ze tří týmů, které v Plzni dokázali uzmout alespoň bod.

Celý zápas rozhodla prostřední třetina. po úvodní bezbrankové části se Lasselsberger v úvodu té následující dostal do vedení zásluhou Trojana, který těžil z přihrávky Petrušky - 0:1! Domácí však dokázali ještě před polovinou zápasu vyrovnat, když přesně zamířil Ostřížek - 1:1! Do druhé poloviny střetnutí vešla lépe Plzeň, když opět skóroval Trojan - 1:2! Domácí se poté hnali za vyrovnáním, to se jim povedlo až ve 39. minutě, když po příhře Orsavy srovnal stav Potoček - 2:2! Zdálo se, že vše rozhodne závěrečné dějství, když přišlo K.O. v podání modrobílých. V poslední minutě druhé dvacetiminutovky dobře zamířili Lev a Pitule a určili skóre zápasu - 2:4! I přes snahu Ocelářů už se skóre nepohnulo a Plzeňáci se mohou v klidu připravovat na zítřejší duel s Havířovem.

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!