Junioři na čele tabulky!

Plzeň - Junioři: HC Havířov Panthers - HC Lasselebrger Plzeň 0:2. Šest zápasů a osmnáct bodů. To je výsledek posledních duelů plzeňských mladíků. Havířov nedokázal oplatit svému sokovi porážku z ČEZ Areny, dnes ani nevstřelil braku. Západočeši tak ve 24. zápasech ztratili pouhých čtrnáct bodů a již příští sobotu můžete modrobílé naděje vidět na vlastní oči v zápase s Pardubicemi, v pondělí pak s Ústím.

AZ Residomo Havířov - HC Škoda Plzeň

0:2
0:0,0:0,0:2

Branky a nahrávky: 52 Trojan (Pitule), 57. Lev (Hošťálek, Baxa). Rozhodčí: Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:0, 0:2.