Junioři na čele tabulky!

Plzeň - Junioři: HC Havířov Panthers - HC Lasselebrger Plzeň 0:2. Šest zápasů a osmnáct bodů. To je výsledek posledních duelů plzeňských mladíků. Havířov nedokázal oplatit svému sokovi porážku z ČEZ Areny, dnes ani nevstřelil braku. Západočeši tak ve 24. zápasech ztratili pouhých čtrnáct bodů a již příští sobotu můžete modrobílé naděje vidět na vlastní oči v zápase s Pardubicemi, v pondělí pak s Ústím.

24.kolo , so 29.11.2008, 14:00
AAA Auto Arena Havířov
AZ Residomo Havířov - HC Škoda Plzeň
0:2
0:0,0:0,0:2
Branky a nahrávky: 52 Trojan (Pitule), 57. Lev (Hošťálek, Baxa). Rozhodčí: Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:0, 0:2.
AZ Residomo Havířov Trmeň (Rittich) - Slavík, Urbanczyk, Zientek, Krutil, Kopel, Hruška, Jindřich - Wrobel, Katreniak, Chaloupka, Matysz, Protasenja, Klimša, Haas, Maruna, Videlka, Křivohlávek, Slavíček
HC Škoda Plzeň Francouz (Mazanec) - Hucl, Růžička, Sullmann, Zeman, Ruprecht, Jeřábek, Blumentrit, Špiler - Polívka, Petruška, Sýkora, Šimek, Pitule, Trojan, Hošťálek, Baxa, Herm, Roušal, Jonák, Lev,

Komentář

Junioři Lasselsbergeru Plzeň odjíždějí z Havířova s hřejivým pocitem a dalším vítězstvím v juniorské extralize. Dlouho vyrovnaná bitva neměla vítěze. Až ve dvaapadesáté minutě se prosadil Tomáš Pitule, který nejrychleji zareagoval po vhazování a otevřel skóre zápasu. V šestapadesáté minutě byli domácí vyloučeni a plzeňskou přesilovku dokázal zužitkovat Jakub Lev a rozhodl o osudu utkání. Havířov se střelecky trápí, už osmadevadesát minut nevstřelil ani jednu branku a tato nemohoucnost se projevila i v dnešním zápase. Hosté si tak odvážejí cenné vítězství a pokračují i nadále ve spanilé jízdě a skvělých výkonech.


Aktuálně na webu

21. dubna 2013

​Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!