Plzeň si perníčku neodloupla

Plzeň - HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 4:1. Po minulém úspěšném víkendu, který junioři korunovali ziskem šesti bodů, naopak tento mladíkům z Plzně nepřál. Po porážce se Spartou (0:2) nestačili ani na šestnácté Pardubice a ve dvou duelech vstřelili pouze jednu branku, navíc v přesilové hře a obráncem Sullmannem. Již příští pátek se naděje Lasselsbergeru představí v malé hale v derby s Karlovými Vary před zápasem Áčka!

40.kolo , so 24.1.2009, 16:00
Duhová aréna
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň
1:0, 2.0, 1:1
Branky a nahrávky: 11. Buchtele (Kapec, Radil), 24.Radil (Poskočil), 33.Havlík (Drtina), 55.Stoklasa (Pilař, Rozlivka) - 58.Sullmann (Hošťálek, Roušal). Rozhodčí: Kareš - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 47:21.
HC Dynamo Pardubice Landsman - Drtina, Pavlík, Poskočil, Rozlivka, Vondráček, Zdráhal - Bendík, Buchtele, Dobiáš, Kapec, Kaut, Kindl, Nosek, Pilař, Radil, Stokalsa,
HC Škoda Plzeň Mazanec - Doležal, Hucl, Jeřábek, Ruprecht, Zeman, Sullmann - Baxa, Hošťálek, Jonák, Matějka, Lev, Petruška, Roušal, Straka, Trojan.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp
Marek Mazanec4744391,49

Komentář

Junioři Keramiky nezažívají zrovna klidné období. Do konce základní části chybí odehrát již jen šest zápasů. Jenže dosud suverénní mladíci si vybírají výpadek formy v tu nejnevhodnější chvíli. Z posledních sedmi střetnutích vybojovali stejný počet bodů a z bojů o první příčku se pomalu rýsuje boj o pozici třetí. Zlepšení se nedostavilo ani v šestnáctých Pardubicích. V polovině střetnutí byl stav 0:3 a čisté konto domácímu gólmanovi Landsmanovi překazil až dvě minuty před koncem poslední části Sullmann. V prvním měření sil na západě Čech se z výhry v prodloužení také radoval Moeller (1:2) a tento obránce byl i tehdy autorem jediné branky. Další zápas čeká na plzeňské naděje v pátek, přivítají v derby Karlovy Vary!

Rozhovor obchodní manažer

Potvrdilo se, že v nouzi poznáš přítele, děkuje Rudolf Matějka fanouškům HC Škoda Plzeň

Rozhovor s Václavem Benákem

Práce s dětmi mě hrozně baví a nabíjí, říká bývalý obránce Václav Benák

Soutěž nejmenších indiánů

Soutěž nejmenších indiánů pod patronátem Jaroslava Špačka!