Plzeň si perníčku neodloupla

Plzeň - HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 4:1. Po minulém úspěšném víkendu, který junioři korunovali ziskem šesti bodů, naopak tento mladíkům z Plzně nepřál. Po porážce se Spartou (0:2) nestačili ani na šestnácté Pardubice a ve dvou duelech vstřelili pouze jednu branku, navíc v přesilové hře a obráncem Sullmannem. Již příští pátek se naděje Lasselsbergeru představí v malé hale v derby s Karlovými Vary před zápasem Áčka!

40.kolo , so 24.1.2009, 16:00
Duhová aréna
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň
4:1
1:0, 2.0, 1:1
Branky a nahrávky: 11. Buchtele (Kapec, Radil), 24.Radil (Poskočil), 33.Havlík (Drtina), 55.Stoklasa (Pilař, Rozlivka) - 58.Sullmann (Hošťálek, Roušal). Rozhodčí: Kareš - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 47:21.
HC Dynamo Pardubice Landsman - Drtina, Pavlík, Poskočil, Rozlivka, Vondráček, Zdráhal - Bendík, Buchtele, Dobiáš, Kapec, Kaut, Kindl, Nosek, Pilař, Radil, Stokalsa,
HC Škoda Plzeň Mazanec - Doležal, Hucl, Jeřábek, Ruprecht, Zeman, Sullmann - Baxa, Hošťálek, Jonák, Matějka, Lev, Petruška, Roušal, Straka, Trojan.