Plzeň si perníčku neodloupla

Plzeň - HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 4:1. Po minulém úspěšném víkendu, který junioři korunovali ziskem šesti bodů, naopak tento mladíkům z Plzně nepřál. Po porážce se Spartou (0:2) nestačili ani na šestnácté Pardubice a ve dvou duelech vstřelili pouze jednu branku, navíc v přesilové hře a obráncem Sullmannem. Již příští pátek se naděje Lasselsbergeru představí v malé hale v derby s Karlovými Vary před zápasem Áčka!

40.kolo , so 24.1.2009
Pardubice - Plzeň
1:0, 2.0, 1:1
Branky a nahrávky: 11. Buchtele (Kapec, Radil), 24.Radil (Poskočil), 33.Havlík (Drtina), 55.Stoklasa (Pilař, Rozlivka) - 58.Sullmann (Hošťálek, Roušal). Rozhodčí: Kareš - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 47:21.
Pardubice Landsman - Drtina, Pavlík, Poskočil, Rozlivka, Vondráček, Zdráhal - Bendík, Buchtele, Dobiáš, Kapec, Kaut, Kindl, Nosek, Pilař, Radil, Stokalsa,
Plzeň Mazanec - Doležal, Hucl, Jeřábek, Ruprecht, Zeman, Sullmann - Baxa, Hošťálek, Jonák, Matějka, Lev, Petruška, Roušal, Straka, Trojan.
PlzeňPlzeň
JménoStřInkZásÚsp
Marek Mazanec4744391,49

Komentář

Junioři Keramiky nezažívají zrovna klidné období. Do konce základní části chybí odehrát již jen šest zápasů. Jenže dosud suverénní mladíci si vybírají výpadek formy v tu nejnevhodnější chvíli. Z posledních sedmi střetnutích vybojovali stejný počet bodů a z bojů o první příčku se pomalu rýsuje boj o pozici třetí. Zlepšení se nedostavilo ani v šestnáctých Pardubicích. V polovině střetnutí byl stav 0:3 a čisté konto domácímu gólmanovi Landsmanovi překazil až dvě minuty před koncem poslední části Sullmann. V prvním měření sil na západě Čech se z výhry v prodloužení také radoval Moeller (1:2) a tento obránce byl i tehdy autorem jediné branky. Další zápas čeká na plzeňské naděje v pátek, přivítají v derby Karlovy Vary!

Leuze Engineering

Společnost Leuze Engineering podporuje indiány i v nadcházející sezóně

Rozhovor Ladislav Čihák

S průběhem suché přípravy jsem spokojený, říká hlavní trenér Ladislav Čihák