Dorost neuspěl ani s jednadvacatým Litvínovem

Plzeň - HC Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň 6:4. Přestože oba soky dělí v tabulce jedenáct příček, na ledě to nebylo v dohrávce dvaatřicátého kola příliš znát. Západočeši se sice prosadili v oslabení i dvou přesilovkách, dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu, ale na body to nestačilo. Jejich katem se stal v pětapadesáté minutě domácí Boris Rejžek.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

6:4
2:2, 2:1, 2:1

Branky a nahrávky: 10.Smolka (Řehulka), 17.Rejžek (Jurčík), Šrámek (Matai), 35.Rejžek (Jurčík), 55.Rejžek (Smolka), 60.Jurčík - 12.Pejchar (Beran, Pašek), 14.Pacanda (Straka), 25.Pacanda (Straka, Hrbas), 51.Straka (Hrbas). Rozhodčí: Petružálek -Šullo, Vitík. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 81. Střely na branku: 32:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 6:4.

Brýl - Bittner, Cesal, Ejem, Eminger, Jirák, Kasal, Mašek, Strejček - Bedecs, Jurčík, Šrámek, Švarc, žežula, Matai, Písařík, Průša, Rejžek, Růžička, Smolka.

Makarovič - Blumentrit, Houfek, Hrbas, Karpíšek, Kvapil, Mrázek, Špaček - Beran, Erben, Hájek, Mainer, Noga, Pacanda, Pašek, Pejchar, Straka, Váchal Vizinger.