Starší dorost vysoko padl v Kladně

Kladno/Plzeň - Starší dorostenci: Geus Okna Kladno - HC Plzeň 1929 6:1 (2:0, 3:1, 1:0). Plzeňští mladeíci sehráli svá víkendová utkání venku a dařilo se jim jako na houpačce. Hned své první vystoupení - na ledě Středočechů - nedopadlo vůbec dobře a gólman Polívka musel puk ze své sítě lovit hned šestkrát. Jedinou gólovou radost přinesla spolupráce Nogy a střílejícího Němce.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň

6:1
2:0, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 11. Megela (Vodička, Doskočil), 18. Megela (Vodička, Vogel), 22. Redlich (Machač), 23. Kalla (Novák, Redlich), 39. Machač (David, Obr), 49. Steigauf (Rittig, Butor) - 25. Němec (Noga). Rozhodčí: Dundr - Chochola, Andrejsek. Vyloučení: 7:7 + Faschingbauer, Mrázek (PLZ) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 37:23. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.

Ilašenko (Sýkora) - David, Gutwald, Kolařík, Pfejfer, Rittig, Steigauf, Tomáš, Vodák - Butor, Dittrich, Doskočil, Kalla, Machač, Megela, Novák, Obr, Redlich, Véber, Vodička, Vogel.

Polívka - Blumentrit, Houfek, Karpíšek, Kvapil, Mrázek, Slavík, Tichý - Biskup, Erben, Faschingbauer, Němec, Noga, Pašek, Pejchar, Pitel, Pour, Pravda, Tolar, Váchal, Vizinger.