Starší dorost přesvědčivě vyloupil Litvínov

Litvínov/Plzeň - Starší dorostenci: HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 3:6 (1:3, 2:2, 0:1). Modrobílí mladíci si vlastním výkonem krásně uzavřeli víkendové snažení. Z Litvínovu sice nenechali ani jeden bodík, zato mu nasázeli celý půltucet branek. Dvougólový náskok z první třetiny si dokázali modrobílí donést až do samého závěru utkání, kdy ho zvýšil, a definitivně tak pro Plzeň rozhodl utkání Martin Váchal.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

3:6
1:3, 2:2, 0:1

Branky a nahrávky: 20. Řehulka (Mareš, Ouřada), 35. Kasal (Strejček), 38. Průša (Malec) - 6. Pravda (Pašek)), 7. Němec (Pour, Erben), 15. Slavík (Boga, Váchal), 28. Mrázek (Karpíšek, Váchal), 31. Váchal (Noga), 55. Váchal (Noga). Rozhodčí: Kstourek - Zajíc, Vaněk. Vyloučení: 9:10. Využití: 3:2. Diváci: 60. Střely na branku: 25:19. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 3:5, 3:6.

Nechvátal - Bittner, Brettschneider, Ejem, Jirák, Kasal, Kuriljak, Strejček, Řádek - Chytrý, Malec, Mareš, Ouřada, Pisařík, Průša, Růžička, Ságer, Trübenekr, Řehulka.

Polívka - Blumentrit, Houfek, Karpíšek, Kvapil, Mrázek, Slavík, Tichý - Biskup, Erben, Faschingbauer, Němec, Noga, Pašek, Pitel, Pour, Pravda, Tolar, Váchal, Vizinger.