Ústí otočilo v poslední třetině

Plzeň - Starší dorost: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Plzeň 1929 3:1. Další porážku si na své konto připsali starší dorostenci. Jako v předešlých případech začali dobře, pohnuli i se skórem, nakonec však body uzmul soupeř. Tentokráte Lvi otočili vývoj utkání v poslední dvacetiminutovce, ve které se hned třikrát radovali z gólu.

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň

3:1
0:1, 0:0, 3:0

Branky a nahrávky: 45. Faigl (Kuchynka), 52. Novotný (Hanzl), 54. Hanzl - 20. Váchal (Slavík, Noga). Rozhodčí: Knapík - Bertlík, Šulo. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Diváci: 137. Střely na branku: 33:25. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

HC Slovan Ústí nad Labem

Bursa - Andres, Burkovec, Hejl, Holeček, Jeništa, Novotný, Smetana - Bacovský, Bulva, Faigl, Hanzl, Harkabus, Janča, Keltner, Kuchynka, Migliavacca, Skokan, Tuček, Vegner.

Polívka - Blumentrit, Houfek, Karpíšek, Kvapil, Mrázek, Procházk, Slavík, Tichý - Biskup, Erben, Hájek, Faschingbauer, Němec, Noga, Pašek, Pitel, Pour Pravda, Váchal, Vizinger.

Petr Vizinger 0 0 0 0 0

K dalšímu zápasu starší dorostenecké extraligy nastoupili naděje ze západu Čech. V zádech měli nepovedené utkání se Spartou, kde otočili vývoj utkání, ale srážely je branky vždy v prvních vteřinách třetin a body si nakonec odvezl do Prahy soupeř. Dnes tomu ale mělo být jinak. Po prvotním oťukávání to již vypadalo ,že v úvodní dvacetiminutovce branka nepadne. Jenže půl minutky před sirénou napřáhl po asistenci Slavíka a Nogy Váchal a modrobílí se jali vedení - 0:1!

Gól do šatny ale domácí nepoložil a po bezbrankové prostřední pasáži hry udeřil v pětačtyřicáté minutě Faigl - 1:1! Utkání se tedy začalo prakticky od začátku a čekalo se na rozhodnutí. To padlo poměrně brzy. v rozmezí 52. a 54. minuty. Střelci byli Novotný a Hanzl - 3:1! Domácí Hanzl prakticky sám rozhodl utkání, když Nejprve vsítil rozhodující branku a na další pak nahrál. Hosté se již na korigování skóre nezmohli a odjíždějí z Ústí s prázdnou.