Starší dorost roznesl Litvínovské

Litvínov/Plzeň - Starší dorostenci: HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 1:6 (0:0, 0:2, 1:4). Přes bezgólovou první třetinu ukázali plzeňští mladíci cestu k úspěchu svým dospělým kolegům. Na ledě Benziny vyhráli 6:1 poté, co skóre utkání otevřel dvougólovými dvěma minutami Daniel Pejchar. Po úspěchách Poura, Erbena, Mainera a Pitela si starší dorostenci uloupili celé tři body.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

1:6
0:0, 0:2, 1:4

Branky a nahrávky: 49. Píšařík (Průša, Chytrý) - 32. Pejchar (Kvapil, Pašek), 34. Pejchar (Paček, Marcel), 50. Pour (Pitel, Váchal), 51. Erben (Mainer, Němec), 55. Mainer (Špaček), 60. Pitel (Pour, Váchal). Rozhodčí: Hrubý - Bosák, Hanzlík. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. Diváci: 82. Střely na branku: 37:44. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6.

Nechvátal - Bittner, Brettschneider, Eljem, Fučík, Kasal, Kuriljak - Chytrý, Komma, Malec, Ouřada, Písařík, Průša, Ságer, Trübenekr, Šrámek, Švarc, Řehulka.

Polívka - Blumentrit, Houfek, Karpíšek, Kvapil, Marcel, Špaček - Erben, Mainer, Němec, Pašek, Pejchar, Pitel, Pour, Pravda, Soukup, Váchal.