Junioři těsně podlehli Slavii

Plzeň - Junioři: HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 1:0. Čtvtá porážka v řadě čekala na mladé indiány v Praze. Domácí rozhodli střetnutí jedinou brankou v přesilové hře. Západočeši se však musejí rychle oklepat, již v pondělí je čeká další soupeř z hlavního města - Sparta.

16.kolo , so 17.10.2009, 18:00
Zimní stadion Eden
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
1:0
0:0, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 39. L. Žejdl (Hertl, Krejčí). Rozhodčí: Jílek - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 4:6, navíc Sullmann (PLZ) - 10 min ot. Využití: 1:0. Diváci: 219.
HC Slavia Praha Krch (Dlouhý) - Beránek, Jeník, Barák, Šíma, Krejčí, Švidra, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Vylíčil, Hertl, Palaščák (A), Doležal(C), Mavrojanidis (A), Zohorna, Koubek, Jaškin, Hadrava, Hafenrichter, Žejdl, Klhůfek.
HC Škoda Plzeň Mazanec (Seqvens) - Hucl, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Špaček, Zeman (A), Boháč - Polívka, Sedláček, Pitule (A), Trojan (C), Mainer, Baxa, Petruška, Herm, Bernad, Jonák, Stránský, Lev

Komentář

Tuto sezónu padá ve vzájemných duelech Plzně a Slavie málo branek a potvrdilo se to i dnes. V prvním duelu vyhráli domácí dva nula, dnes jedna nula. Čisté konto si tak připsal Krch, šťastným střelcem se stal v závěru prostředního dějství Žejdl. Již pozítří se Indiáni doma utkají s druhým zástupcem z hlavního města - Spartou.


Aktuálně na webu

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!