Ml.dorost: Po ztrátě ve Varech výhra doma

Plzeň - Po první letošní prohře na ledě karlovarské Energie minulý víkend přivítali plzeňští mladíci doma Kladno a chtěli porážku odčinit a získat body k udržení prvního místa v tabulce po čtvrtině soutěže. Cíl splnili, když ve vyrovnaném utkání dokázali pokořit soupeře v prodloužení. Tabulku extraligy - sk.západ vedou o jeden bod před Litvínovem, který zavítá do plzeňské ČEZ Arény již tuto neděli.

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno

5:4p
4:1, 0:2, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 3.Uhlík, 7.Zimmermann (Mašek), 8.Šimandl (Tulačka), 18.Mašek (Kopta), 65.Šimandl (Kopta). Rozhodčí: Nový - Malá, Kotyza. Vyloučení: 3:4 bez využití. Střely na branku: 40:48. Průběh utkání: 3:0,3:1,4:1,4:4,5:4.

Kuneš - Marcel, Němeček, Kubík, Synek, 3míd, Holý, Andrlík - Kopta, Mašek, Zimmermann - Kubalík, Tulačka, Šimandl - Uhlík, Přikryl, Sladký.