Mladší dorost uhájil vedení v tabulce

HC PLZEŇ 1929 - HC BENZINA LITVÍNOV 7:4 - takovým výsledkem skončil šlágr 10.kola extraligy mladších dorostenců skupiny západ, který byl přímým soubojem o první místo v průběžné tabulce. Ve velmi pohledném a rychlém utkání plzeňští mladíci přehráli kvalitního soupeře především ve druhé třetině, kdy si vybudovali rozhodující náskok. Litvínov se sice snažil zápas zdramatizovat, ale jejich tlak utnul sedmý plzeňský zásah tři minuty před koncem utkání. Čtyřbodový náskok budou plzeňští hájit již ve středu 28.října, kdy přivítají na svém ledě nevyzpytatelný tým Písku.

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov

7:4
2:0, 3:1, 2:3

Branky a nahrávky: 2.Kubalík (Šimandl), 6.Mašek (Kopta), 24.Mašek (Zimmermann), 33.Přikryl (Tulačka), 37.Kubalík (Potůček), 46.Přikryl (Uhlík), 57.Marcel. Rozhodčí: Valenta - Suchánek, Malá. Vyloučení: 3:2, bez využití. Diváci: 97. Střely na branku: 44:40. Průběh utkání: 3:0,3:1,5:1,5:2,6:2,6:4,7:4.

Pacl - Marcel, Šmíd, Kubík, Potůček, Holý, Andrlík - Kopta, Mašek, Zimmermann - Kubalík, Tulačka, Šimandl - Uhlík, Přikryl, Sladký.

Soukup - Kokeš, Machač, Křepelka, Cvrk, Kwolek, Fučík, Ernst - Čeřovský, Kuchař, Šesták, Mical, Procházka, Trubenekr, Zdeněk, Musil, Weitz.