Ml.dorost: Po prohře s Pískem výhra na Slavii

HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 3:5.

Po nepodařeném vystoupení na vlastním ledě proti týmu Písku, kdy Plzeň prohrála 3:7, vydřeli plzeňští mladíci tři body v pražském Edenu. Základ své výhry položili již v první třetině, kdy si vybudovali dvoubrankový náskok. Ten Slavie ve druhé části sice vymazala, ale do konce druhé třetiny stačila Plzeň také dvakrát skórovat. Slávisté ještě koncovku zápasu zdramatizovali kontaktním gólem, ale trefa do prázdné branky byla sladkou plzeňskou tečkou za velmi pohledným utkáním. Plzeňáci si tak udrželi první místo v průběžné tabulce, druhý Litvínov ztrácí dva body a třetí Slavie již bodů sedm.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

3:5
0:2, 2:2, 1:1

Branky a nahrávky: 3.Marcel (Kopta O.), 6.Kopta O. (Šmíd), 34.Potůček (Kopta O.), 39.Šimandl (Marcel), 60.Šimandl (Marcel). Vyloučení: 7:8, navíc Kubík (PLZ) 10min. Využití: 2:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 67. Střely na branku: 19:35. Průběh utkání: 0:2,2:2,2:4,3:4,3:5.